Vinařství Jaroslav Šlichta Vinné sklepy

Pro skupiny vinných nadšenců nabízíme ochutnávku převážně přívlastkových vín v našich vinných sklepích „u Šlichtů“ a „Pod Starú Horú“.

Standardní délka ochutnávky je pět hodin, během kterých ochutnáte okolo patnácti vzorků našich loňských i archivních vín. Hlad můžete zahnat z připravených studených obložených mís, kde najdete mimo sýrů, klobásků a uzeného i něco z krajových specialit. Za příplatek je možné degustaci doplnit i o teplé pohoštění, které je nutné si domluvit předem.

V případě dotazů k posezení v našich vinných sklepích nás neváhejte kontaktovat.

Návštěva vinného sklípku s řízenou degustací vín a studeným pohoštěním:

  • 700 Kč/osoba (od 6 osob)
  • 12-15 vzorků koštovaných vín
  • délka degustace 5 hodin
  • občerstvení formou studených mís

Vinný sklep „u Šlichtů“

Rádi s Vámi posedíme v degustačním sklepě „u Šlichtů“, který má kapacitu 25 osob a nachází se v těsné blízkosti ubytování „Vinice Výhled“. Ve sklepě je také možnost zakoupení zde uskladněného, nachlazeného vína i mimo domluvené degustace.

Vinný sklep „Pod Starú Horú“

V bývalém, tématicky upraveném presúzu jsme připravili posezení pro cirka dvacet vínomilů. Osm metrů hluboký, 400 let starý „habánský sklep“ se standardní roční teplotou 7°C slouží k archivaci lahvových vín a k řízeným degustacím pro menší skupiny. Novější ze sklepů, 12 metrů dlouhý a 5 metrů široký je upraven k pořádání degustací až pro 50 osob.