Vinařství Jaroslav Šlichta Ochrana soukromí a nakládání s osobními údaji

Vážíme si vaší důvěry a chráníme vaše data před zneužitím. Bezpečnost vašich dat je pro nás důležitá, a věnujeme jí proto maximální pozornost. K důvěrným informacím o vaší osobě nemá přístup třetí strana - neposkytujeme nikomu vaše data v žádné podobě. Dodržujeme zákonem stanovené povinnosti a postupy.

Proces on-line objednávky

Provozovatel internetového obchodu https://www.vinarstvislichta.cz/objednavka.html společnost JŠ WINE s.r.o., IČ: 09783440 (691 43, Hlohovec, Šulaperk 594, Česká republika) zpracovává v případě objednávky následující osobní údaje:

Tyto osobní údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu za účelem splnění smlouvy. Doručovací údaje poskytujeme dále zvolené přepravní společnosti v nezbytně nutné míře. Osobní údaje z Vaší objednávky zpracováváme rovněž pro ochranu svých oprávněných zájmů, jakožto vinařství máme oprávněný zájem Vás informovat o nabídce vlastních výrobků a v takovém případě můžete důvodně očekávat, že ke zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu dojde. Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení můžete kdykoli odvolat přímo v zaslané e-mailové zprávě, případně zasláním nesouhlasu na adresu info@vinarstvislichta.cz. Vezměte na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

Dokument: Zásady ochrany osobních údajů (PDF)

Soubory cookie

Kromě výše uvedených údajů uchováváme údaje o prohlížených stránkách, navštívených odkazech a pohybu na našich stránkách. Tyto údaje se uchovávají zejména v souborech cookies na vašem počítači a jsou anonymizovány. Ze žádného z těchto údajů nelze jednoznačně určit vaši identitu.

Tyto údaje využíváme zejména pro analytické a marketingové účely. Využíváme přitom také služby třetích stran jako Google AdWords, Google Analytics, Seznam Sklik a Facebook. (Tento výčet se může měnit, ale povahou zůstávají použité služby stejné.)

Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.