Vinařství Jaroslav Šlichta Obchodní podmínky

Platné od 23. 3. 2021

Základní ustanovení

Provozovatelem internetového obchodu https://www.vinarstvislichta.cz/objednavka.html a https://www.www.damsivino.cz je společnost JŠ WINE s.r.o., IČ: 09783440 (691 43, Hlohovec, Šulaperk 594, Česká republika) dále jen „prodávající“. E-mail: prodej@vinarstvislichta.cz

Zákazník je každá osoba, která uskuteční objednávku prostřednictvím internetového obchodu na adrese https://www.vinarstvislichta.cz/objednavka.html nebo https://www.www.damsivino.cz

Jak nakupovat?

Doprava a způsoby platby

Zboží zasíláme pomocí přepravní služby Messenger. Při objednání 14-ti a více kartonů bude zásilka odeslána na paletě přepravní společností Toptrans. V případě využití dopravy zboží pomocí přepravní služby je počet lahví omezen na násobky šesti z důvodu kapacity přepravního balení (kartonu). U objednávek jejichž cena přesáhne 5 000 Kč s DPH poštovné neúčtujeme. V objednávce máte možnost zvolit si úhradu:

Při zvolení možnosti platby bankovním převodem Vám bude při potvrzení objednávky z naší strany zaslána odpověď, kde bude uvedeny údaje k provedení platby (celková částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol). Zboží Vám bude dodáno po připsání fakturované částky na náš účet. V případě vyprodání skladové zásoby Vás kontaktujeme a navrhneme náhradní variantu v dodávce zboží.

Výměna a vrácení zboží

V případě, že objednané zboží nebude vyhovovat Vašim představám, máte právo jej bez udání důvodu vyměnit nebo vrátit. Podmínky vrácení jsou následující:

Ihned po doručení zboží na adresu prodávajícího bude zkontrolován jeho stav. Pokud nebude zboží nijak opotřebeno, může si zákazník v případě výměny vybrat libovolnou věc z nabídky https://www.vinarstvislichta.cz/objednavka.html (https://www.www.damsivino.cz) či si může vybrat, jakým způsobem mu budou vráceny peníze (složenkou či bankovním převodem). Pokud si zákazník při výměně vybere zboží s nižší hodnotou než byla cena vráceného zboží, bude mu rozdíl doplacen. Pokud si naopak vybere zboží s vyšší hodnotou, uhradí rozdíl v ceně zákazník. Pokud zákazník při nákupu původního zboží platil poštovné, při výměně již poštovné neplatí. Vrací se vždy pouze hodnota zboží, nikoliv poštovné. Dopravu zboží od zákazníka k prodávajícímu hradí vždy zákazník.

Reklamace a záruka

Záruční lhůta je u každého výrobku uvedena na záručním listě, pokud ne, je tato lhůta stanovena zákonem na 2 roky.

Společnost Vinařství Šlichta si vyhrazuje právo změny cen, ročníků a adjustáže nabízených vín dle aktuální platné nabídky. Znázorněné medaile a ocenění vín nemusí být vždy součástí láhve.

Informace o ochraně osobních údajů