logo Vinařství Jaroslav Šlichta Vinařství Jaroslav Šlichta
Vinařství, vinné sklepy a rodinné domy k rekreaci
+420 724 982 143v případě jakéhokoliv přání nebo dotazu na nás volejte

Vinařství Jaroslav Šlichta Ubytování

Pro návštěvníky našich vinných sklepů, ale i pro turisty plánující návštěvu Lednicko-Valtického areálu či přímo obce Hlohovec nabízíme možnost ubytování v malých rodinných domcích k rekreaci - dům k rekreaci „Vinice Výhled“, domek k rekreaci „Pod Starú Horú“.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás budete plně spokojeni. V případě dotazu k ubytování v našich domcích pro rekreaci použijte některý z kontaktů.

Dům k rekreaci „Vinice Výhled“

dům k rekreaci Vinice Výhled

Dům pro rekreaci byl postaven pro jarní a podzimní návštěvy jejich majitelů, manželů Rosenových z Houstonu v Texasu, kteří si zamilovali okolní krajinu natolik, že se sem již každoročně desítky let vracejí.

Dům pro rekreaci „Vinice Výhled“ je dvoupatrová, moderně zařízená vilka s překrásným výhledem na celou vesnici, okolních 290 vinných sklípků, Hlohovecký rybník, ale i blízkou Pálavu s neopakovatelnými západy slunce.

Kapacita domu pro rekreaci jsou tři pokoje s celkem devíti lůžky, dvěma koupelnami s toaletou, společenskou místností s TV a Sat. a kompletně zařízenou kuchyní. Pro zpříjemnění pobytu je zde vhodná velká zahrada s terasou a možností grilování. Pro větší skupiny nebo soukromí máme navíc zahradní domek s dvoulůžkem, kuchyňským koutkem a koupelnou. Možnost uzavřeného parkování.

Cena ubytování cca 400 Kč/osoba/noc
slevy v případě delšího pobytu

Domek pro rekreaci „Pod Starú Horú“

domek pro rekreaci Pod Starú Horú

Původní malou nástavbu nad vinným sklepem jsme pro Vás v roce 2011 moderně zrekonstruovali a zvětšili její kapacitu, aby vybavení odpovídalo současným standardům a vyhovovalo i náročným hostům.

Domek pro rekreaci „Pod Starú Horú“ je dvoupatrový, menší domek na okraji vesnice Hlohovec ve sklepní oblasti Na Kopci s výhledem na místní dominantu Starou Horu, Pálavu a nedaleký mikulovský Svatý kopeček. Vhodný je jak pro skupiny přátel, tak i pro rodiny s dětmi.

Domek pro rekreaci má kapacitu 9 lůžek + možnost přistýlek. Ve spodní části je velká společenská místnost s bohatě zařízeným kuchyňským koutem, vytápěna krbovými kamny. Dále je zde koupena se sprchovým koutem a hala. V horní části jsou 2 pokoje (5 lůžkový a 4 lůžkový), WC a hala. Pokoje jsou vytápěny eletrickým podlahovým topením.

Cena ubytování cca 350 Kč/osoba/noc (děti do 10 let 250 Kč)
slevy v případě delšího pobytu

×